KONST / Litografier / Färglitografi 14378298
nr 1437 8298
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
"Hommage a William S". PT. Signerad, numrerad, daterad 90. Färglitografi. Bladets mått: 75x56cm, yttermått inklusive ram: 87x67cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:06:00
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell